Home  |   News  |   Testy - prezentacje   |   Dane techniczne  |   Porady  |   Galerie  |   Tuning  |   Download  |   Linki  |   Kontakt  |
Daewoo auta
- Kalos
- Korando
- Lanos
- Leganza
- Matiz
- Nexia
- Nubira
- Tico

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Daewoo
Dacia
Daihatsu
Dodge
Ferrari
Fiat
Ford
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
Lotus
Łada
Maserati
Mazda
Mercedes
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Pontiac
Porsche
Renault
Rolls-Royce
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
SsangYong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo

Daewoo Kalos prezentacja samochodu.

Krótka prezentacja nowego modelu.

Dane techniczne

Schematy Elektryczne

19.03.2007 |    Daewoo Kalos prezentacja motdelu.
Daewoo Kalos Daewoo dotychczas nie miła swojego reprezentanta w segmencie B. Firma postanowiła to zmienić. Założenia były takie, że samochód będzie zachęcał przede wszystkim swoją obszernością i atrakcyjną ceną. Konstrukcja samochodu została zaprezentowana w 2002 podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego Genewie.

      Daewoo Kalos Wewnątrz jest przestronnie z przodu jak i z tyłu, nawet dla tych wysokich. Pozycja dla kierowcy jest poprawna, mimo, iż brak jest osiowej regulacji kierownicy. Obszerne wnętrze zabrało miejsce na bagażnik. Jego przestrzeń to tylko 220 l, a dostęp do niego nie jest najlepsze. Przeszkadzają w załadunku wąskie drzwi i wysoko umieszczona dolna krawędź załadunku.

      Daewoo Kalos O bezpieczeństwo wszystkich pasażerów dbają 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, a o dzieci dodatkowe mocowania. Dzięki nim fotelik w którym podróżuje maluch jest stabilnie przytwierdzony do kanapy. Producent planuje, że w standardzie montowane będą także poduszka powietrzna dla kierowcy i wspomaganie kierownicy o zmiennej sile zmieniającej się zależnie od prędkości.
      Jeśli chodzi o wykończenia wnętrza, to nie zachwyca ono jakością wykonania. Zastrzeżenia budzą plastikowe elementy nudna kolorystyka. Jednak samochód z przeznaczenia ma być tani a nie luksusowy.

      Daewoo Kalos Jednostki napędowe montowane w Kalosie są odpowiednie, już najmniejsza jednostka napędowa o pojemności 1.2 l i mocy 72 KM, zapewnia wystarczające osiągi. Prędkość maksymalna to 157 km/h, a przyspieszenie od 0-100km/h wynosi 13,7 s. Można jeszcze wybrać jednostki o pojemności 1.4 l o mocach 83KM i 94 KM. Ta mocniejsza potrafi rozpędzić samochód do 176 km/h, a sprint do "setki" trwa 11,1 s. Możliwy jest wybór auta z automatyczną skrzynią biegów. Żeby Kalos mógł się bezpiecznie poruszać po drogach europejskich, zawieszenie musiało być odpowiednio zestrojone. W tym celu skorzystano z skorzystano z wiedzy brytyjskich specjalistów.
      Samochód dostępny jest w wersji 3, 4 i 5-drzwiowej. W wersji sedan kufer ma 345 l Czy Daewoo Kalos poradzi sobie w bardzo silnie obsadzonym segmencie B, czas pokaże.

Poniżej kilka zdjęć, tapet na pulpit samochodu Daewoo Kalos.

Kobiece spojrzenie...
Copyright © 2006 - Resmoto.com - Prawa zastrzeżone.
Artykuły i publikacje są własnością resmoto.com. Zabrania się na wykorzystywanie w/w materiałów bez zgody Resmoto.com.